WinAMP 2.04 vs Multimedia Player 2
Martin Lux
Počítače


          Oba prográmky jsou bezvadné na přehrávání jakéhokoliv typu hudby. Ten druhý má navíc výhodu při přehrávání filmů (ten první to neumí). Oba mají nějaké své vady.

Tento program umí docela obstojně spoustu věcí, snad proto je všude tak oblíbený. Ovšem, jeho automatická detekce zvuku při špatně nahraných MP3 trochu pokulhává. Také je snad malinko pomalý, ale to většinou závisí na počítači a nastavení tohoto programu.
Tento program má naopak skvělou detekci MP3, takže se tam toho nemusí ani moc nastavovat. Popravdě, ono to ani nejde. Program je totiž hrozně jednoduchý, ale nepodceňovat. Pravděpodobně byl spíše navržen na přehrávání filmů a to mu jde skvěle (není to sice ono - tedy tím myslím nejlepší, ale ujde to). A to je všechno. Naše malá procházka tady zatím končí (můj šestý článek za hodinu. Nestojí sice za nic, ale to asi zatím žádný. Nikdo není dokonalý, já sice neumím něco bezvadně, ale alespoň umím od všeho trochu - někde o trochu více).

PS: Toto nemá s touto recenzí moc společného, ale chtěl bych Vás požádat o dvě laskavosti: Napište nám něco o Enginu a za druhé, líbí se Vám naše CD nebo ne?Zpět - Nahoru - Vpřed