Dotazník
WebMaster
Redakce


Jméno a příjmení: Michal Kuncl
Věk: -18
Přezdívka: měl jsem jich asi 20 a většinu jsem jich přestal používat dne 1.1.2000 jakožto novoroční přecevzetí. Jediná oficiální moje přezdívka je Spider. Případně Spider_X .
E-mail: spider_x@sendme.cz

Oblíbené hry: StarCraft, Descent Freespace, Need for Speed 1,2,3 , Shadowman, Unreal Tournament, WingCommander Prophecy. Jinak všeobecně hraju strategie, RPG a hlavně simulátory vesmírných stíhaček. Ovšem když se najde něco 

Oblíbená muzika: to je docela těžký určit, protože ať si naladím rádio jaký chci, tak všude je to samá nechutná komerčňárna. To ovšem neznamená že to je špatná muzika, ale je to všechno skoro stejný. Jinak konkrétně se mi líbí hlavně hudba 70. a 80. let, ze současný asi jenom J.A.R. ty sice mají divný texty ale aspoň při tom tolik nebolí hlava. Taky docela dost poslouchám hudbu ze StarCrafta.

Oblíbené filmy a TV pořady: na TV se moc nekoukám, protože tam skoro nic nedávají - samá Esmeralda, Kasandra a podobný kraviny. Když už tak si TV zapnu většinou jen o víkendu ráno protože dávaji kreslený pohádky (těch je čím dál tím míň). Co se filmů týče tak se mi docela líbí StarTrek a StarWars (epizoda 1 moc né).

Znamení a datum narození: Váhy - 6.10.1981

Domácí zvířata: měli jsme 12 rybiček, jejich počet se tak nějak postupem času zredukoval na 3 nejodolnější. Spíš nejtlustější a nejžravější. Až se odebere do věčných lovišť i tato trojice, tak si chci koupit sklípkana. Sice moje mamka pořád říká že když přinesu domů pavouka tak že mě vyhodí i s ním. Nevím co se jí nelíbí na velkejch hezkejch pavoučkách.

Škola: ISŠT Benešov - nehorší škola benešovskýho okresu. A pokud vím, tak škola s nejhoršíma webovýma stránkama z celý ČR.

PC: svoje starý PC (486-DX2-80, 16MB RAM, 8x CD-ROM, SB Vibra 16, 550MB HDD) jsem mírně (a draze) "vylepšil" (po šesti letech) na K5-133 + Voodoo 1 + ten zbytek co zbyl ze 486 + 36x CD-ROM. V pondělí 22.5.00 jsem si koupil modem a tak si vesele browsim. ( NAKOPAT TELECOM DO P*D*L*E ). Jestli nevíte jak vylepšit svoje PC, tak si kupte druhou CD-ROMku, je to docela machrovinka (a malinkatý problém pro programátory - pozn.DarkLogic)

Momentální činnosti: těch provozuju docela hodně, některé jsou zábavné některé jsou značně nudné (a těch je většina). Asi nejčastější činností kterou se zabývám je tahání peněz z osoby A, tak aby o tom nevěděla osoba B a osoba C na mě nebyla naštvaná a neřekla osobě B že mi osoba A dala peníze, protože by mi pak dala peníze osoba B...a to se děje pořád dokola...ale stejně jsem pořád na mizině.

Oči,vlasy: 2 hnědé, hodně taky hnědejch

Váha a výška: asi 85 kg, asi 175 cm

Na čem pracuji: Hlavně se snažim ze se sebe dělat menšího blbce než jsem, což se mi moc nedaří. Zkusil jsem už i pravý opak a dopadlo to úplně stejně, prostě lidi mě nemaji rádi. Ale já se na ně za to nezlobím. Mimo to taky se snažim programovat (což mi taky moc nejde), snažim se vychodit školu (s podobným úspěchem jako předchozí dvě činnosti).

Vlastnosti: mírný, neútočný, málomluvný a značně žravý

Co bych řekl o sobě: Lidi se mě občas ptají jestli nejsem zfetovanej, nebo ožralej, že se furt směju. Já odpovídám NE, NEJSEM, já se umím smát i bez toho (sice někdy nevím čemu se zrovna směju, ale to je jedno).
Zpět - Nahoru - Vpřed