Dotazník
WebMaster
Redakce


Jméno a příjmení: Miloslav Fernand.
Věk: Jéžiši, to po mě raději nechtějte, nebo se mám raději vrátit do hrobu?
Adresa a telefon: Dukelská 1076 město Litomyšl PSČ: 570 01 (Telefon nět).
Zvláštní znamení: Asi nic zvláštního. 
Přezdívka: Milda, Ferda a někdy také dědek.
E-mail: fernand@atlas.cz
Home: INDEX

Oblíbené hry: Mám rád hry ve stylu dungeon, adventure, letecké simulátory, real time strategy. Zde jsou mé favoritky: "Lands of Lore, Age of Empires 1 + 2, Dune2, Dune 2000, Command and Conquer, Command and Conquer Tiberian Sun, Diablo, Fallout, Tie Fighter, X Wing, TFX a mnoho, mnoho dalších.

Oblíbená hudba: Mezi mé favority patří country a to jak americká, tak i ta česká. Mám však rád i Pink Floyd, Ozzy Osbourna, Mike Oldfielda, J.M.Jareho, Sinéad O´Connor, Alice Coopra, Queen, Scorpions, Dio, Metalicu, Kiss. Dále rád poslouchám klasické rock n´rolly a nemám rád vážnou hudbu.

Oblíbené filmy: Všechny díly Vetřelců, The Thing (Věc), Predator, Chvění a všechny další jim podobné sci-fi, dále mám rád filmy s katastrofickými tématy, jako např. Zemětřesení, Asteroid, Meteor atd. A nesmím opomenout filmy, které se dotýkají problematiky UFO.

Oblíbené obrázky: Nepatří zde obnažené dívky, ale obdivuji se malířství z 16.století.
Znamení (Zvěrokruh) a datum narození: Jsem Váhy a narodil jsem se někdy okolo 1.10.19??
Rodina: Tvrdí, že jsem věčný puberťák.
Domácí zvířata: Pes pudl a osmák degu.
Škola: Já už také néééé. "I am carpenter"
Přátelé: Ty se poznají jen v těžkých chvilkách, to jsou ti nejopravdovější a těch je opravdu málo.

PC: Mám velmi nedostačující šunku, která sotva stíhá texťáky , je to Pentium 120 s osmi megáčemi Ram, 2 x HDD 170, CD ROM Mitsumi 8x, graf.karta S3 4 Mega, SB AWE32, monitor 15 Siemens Nixdorf a tiskárna Canon BJC-210. V současné době připravuji upgrade HDD - výměna dvou 170 za jeden 8 Gigový a rozšíření paměti na 32 Mega. Až si opět našetřím, plánuji výměnu motherboardu, procesoru a grafické karty.

Momentální činnost: Vyplňuji tento trapný dotazník, ach jo….Luxi, Luxi, Luxíku!
Oči, vlasy: Hnědé, světlehnědé.
Váha a výška: cca 89 kg a 171 cm.

Na čem pracuji: V současné době píši povídku o US ponorce, která se při svém vojenském a taktickém cvičení střetne s cizím objektem, ale přiznám se, že se mi nedaří, nemohu se soustředit a tak napíši vždy něco zcela jiného.

Vlastnosti: Hlavně nesmí býti smutno, jen když je veselo. Mám rád srandu.

Co bych řekl o sobě: Nevím co bych zde ještě uvedl, snad jen to, že si občas sestavím nějaký ten model staré historické lodičky a to, že můj zájem spadá hlavně do problematiky UFO a ještě rád vysedávám u počítače. Mým snem je napojení přes internet, zatím toto však nehrozí a tak jen závidím těm, kteří jej využívají. Dále je mým tajným přáním, napsat nějaký ten knižní trhák. Chachacha.Zpět - Nahoru - Vpřed